- Advertisement -spot_img

TAG

Silva Bino

Silva Bino këshillon qytetarët : Bëni të dyja dozat e vaksinës

Shefja për sëmundjet infektive në Institutin e Shëndetit Publik, Silva Bino shprehet se qytetarët duhet të marrin të dyja dozat e vaksinës, pasi studimet...

A ka pasur të infektuar pas marrjes së vaksinës? Silva Bino e pranon hapur

Silva Bino: Ka pasur disa persona që janë infektuar pas marrjes së vaksinës, por nuk ka pasur shtrime në spital të ketyre personave, ka pasur...

Rënia e incidencës së infektimeve në vend, Silva Bino zbulon dy…

  Silva Bino: Unë dua të them është se aktualisht të gjitha bashkitë e mëdha kanë një rënie të incidencës, përveç Bashkisë së Kukësit dhe...

IPSH, zbulon rastet kur nuk duhet bërë vaksina kundër Covid-19

  Shefja e sektorit të Sëmundjeve Infektive në Institutin e Shëndetit Publik, ka shpjeguar për publikun, rastet kur personat nuk duhet ta marrin vaksinën edhe...

Ngrihen akuza për vdekjen e dy personave pasi morën vaksinën kineze, flet Silva Bino

  Shefja për sëmundjet infektive në Institutin e Shëndetit Publik, Silva Bino ka sqaruar se nuk ka raste të fataliteteve që lidhen me vaksinimin dhe...

Komiteti pendohet që s’përforcoi rregullat anti-Covid Bino: Ja kur vendosen masat e reja

Shefja e Insitutit të Shëndetit Publik, Silva Bino ka deklaruar se situata e Covid-19 është shqetësuese. Ajo u bëri apel qytetarëve për të respektuar me...

Bino publikoi shifrat të riinfektimeve,ja sa monstra janë dërguar jashtë

Gjatë konferencës për media të mbajtur ditën e sotme në lidhje me bërjen publike të masave të reja që do të hyjnë në fuqi...

Latest news

- Advertisement -spot_img