- Advertisement -spot_img

TAG

simbolika

Ja çfarë simbolizojnë tatuazhet më me kuptim të Justin Bieber

Vlerësimi i Justin Bieber për artin e tatuazheve është jo pak i njohur dhe një pjesë të mirë në evolucionin e tij si artist...

Çfarë simbolike fshihet pas veshjes së Dua Lipës në ceremoninë e Grammy

Veshja e Dua Lipas në Grammy-t 2021 ishte e mbuluar me shkëlqim nga koka te këmbët. Këngëtarja zgjodhi një krijim të personalizuar të Versace-s...

Latest news

- Advertisement -spot_img