- Advertisement -spot_img

TAG

simpatizantë

Sherri mes kreut të PD dhe simpatizantëve të PS, policia: 7 të shoqëruar

Policia e Manzës ka reaguar lidhur me një sherr të ndodhur në këtë zonë. Mësohet se një konflikt verbal janë përfshirë kreu të PD...

Dy simpatizantët e opozitës bllokojnë kryetarin e një subjekti politik në Dibër,dyshonin se po blinte vota

Dy persona janë vënë në hetim nga policia e Dibrës pasi pas dyshimeve për blerje vote kanë bllokuar në automjet kryetarin e një dege...

Ndaluan punonjësen e postës në Dibër,nën hetim 5 simpatizantët e PD-së

Dibër Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Dibër, filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasit : A. S., Gj. M.,...

PD hap fushatën, prezencë e paparashikuar e mbështetësve dhe e makinave

Mijëra qytetarë me makinat e tyre dhe me flamuj kanë shkuar pranë sheshit ‘Nënë Tereza’, ku do të startojë pas pak fushata e Partisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img