- Advertisement -spot_img

TAG

sozi

Fansat gjejnë sozinë e Lei Krajës, shihni ngjashmërinë e frikshme të vajzave

Fansat duket se i kanë gjetur sozinë Lei Krajës dhe mund të themi se kanë qëlluar në shenjë. Moderatorja e sportit ka zbuluar ditën...

Ngjashmëri e frikshme/ Kjo sozi e Jennifer Aniston do t’ju shokojë

Shumë prej personazheve të njohur kanë një sozi të tyren dhe kjo gjë duket krejt e pabesueshme kur i sheh të vendosur pranë njëri-tjetrit. Sozia...

Publiku ‘i dashuruar’ pas tij, njihuni me sozinë e Donald Trump

Gjatë viteve janë zbuluar shumë sozi të ish-Presidentit të Shteteve të Bashkuara Donald Trump. Më i fundit është gjetur në Pakistan. Bëhet fjalë për...

Jeton në shtëpinë e ish-aktores, sozia e Marilyn Monroe: Fantazma e saj ndodhet kudo

27 vjeçarja Jasmine Chiswell ka nisur të jetojë në vilën e yllit të ndjerë të Hollywood, Marilyn Monroe, por thotë se ndjen çdo natë...

Latest news

- Advertisement -spot_img