- Advertisement -spot_img

TAG

Spiropali

Spiropali zbulon kur dalin emrat e rinj të kabinetit, si do zgjidhet presidenti dhe a do ketë një ministër për çdo qark?

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali deklaroi në emisionin “Breaking” në Top News se emrat e qeverisë së re do të mësohen në...

Lulzim Basha nisi turin e takimeve pas zgjedhjeve, reagon Spiropali

  Ministrja ende në detyrë për marrëdhëniet me parlamentin Elisa Spiropali, thotë se zgjedhjet e parakohshme kanë mundësi të ndodhin aq sa dhe tërmeti i...

Rrëfimet e kandidatëve/ Spiropali : Po punojmë për një gjë të madhe

“Në këtë kohë unë i shoh fëmijët në mëngjes herët kur dalim, ndonjëherë në darkë vonë, Krenin e ka zënë dhe gjumi, por besoj...

Latest news

- Advertisement -spot_img