- Advertisement -spot_img

TAG

stervitje

U shfaq duke u stërvitur me bashkëshorten tij, Messi zhduk videon nga rrjeti për këtë arsye

Futbollisti i madh, Lionel Messi nuk e ka lënë pas dore stërvitjen individuale duke ruajtur kështu formën fizike. Së fundmi, një video e tij...

Trupat shqiptarë vihen në provë, Rama publikon pamjet nga “Defender 21”

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet e stërvitjes “Defender 21” teksa teston gatishmërinë e Forcave të Armatosura Shqiptare për operacionet e kërkim-shpëtimit. Forcat e Armatosura...

5 mijë ushtarë amerikanë në Shqipëri

Nisi në Shqipëri stërvitja më e madhe ushtarake e NATO-s, ku bazën kryesore ka portin e Durrësit. Në ceremoninë e hapjes, krahas presidentit të...

‘Defender 21’, Yuri Kim: E njohim trimërinë tuaj, nuk është rastësi që…

  “President Meta, kryeministër Rama, ministra, gjeneralë. Ju falenderoj që më ftuat të flisja, dua tëfalenderoj të gjithë focat ushtarake shqiptare dhe gjeneralët për organizimin...

Nis në Portin e Durrësit stërvitja, “Defender Europë 21”.

  Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi, vlerësoi këtë stërvitje të jashtëzakonshme, duke theksuar se kjo është stërvitja më e madhe e zhvilluar ndonjëherë në rajon. “Defender...

Ushtria amerikane “zbarkon” në Durrës. Një ditë pas zgjedhjeve fillon…

Ndërsa pak ditë na ndajnë nga dita kur forcat ushtarake amerikane (26 prill) do të nisin një stërvitje në vendin tonë, përgatitjet kanë nisur. Pamjet...

Latest news

- Advertisement -spot_img