- Advertisement -spot_img

TAG

Stil

Këngëtari shqiptar e pranon: Sot jam veshur me rrobat e bashkëshortes

Mbrëmjen e kaluar në emisionin Soiree mes të ftuarve ishte edhe këngëtari Genc Salihu, së bashku me vëllanë e tij, Arbër Salihu, i cili...

Lori Hoxha tregon se cila vajzë shqiptare ka stilin më të veçantë

Lori Hoxha është një nga blogeret më të ndjekura në Shqipëri dhe shumë vajza drejtohen tek ajo nëse u duhet të marrin këshilla rreth...

Tështin me apo pa zë? Ja ç’tregon secila mënyrë për ty

Ka pesë mënyra për të teshtirë dhe njerëzit kanë rregullat e stilin e tyre edhe gjatë këtij procesi. Me zë të lartë e zhurmë Këtyre njerëzve...

Latest news

- Advertisement -spot_img