- Advertisement -spot_img

TAG

telefonatë

“Vrava Rakon”/ Zbulohet telefonata e fundit e Sofokli Shanit

Në foto: Rako Qorri Detaje të tjera janë zbuluar në lidhje me vrasjen e ndodhur në Lushnje ku humbi jetën 62-vjeçari Rako Qorri, ndërsa djali...

Zhdukja misterioze prej 4 ditësh, zbulohet telefonata e fundit e ish-shefit të policisë

Janë zbardhur të tjera detaje nga zhdukja misterioze e ish-shefit të policisë së Ulqinit, që rezulton pa gjurmë që nga data 27 maj. Telefonata e...

“Po këta xhagajdurët e presidentit ç’a bëjnë?”,Rama në telefonatë me ministren e Arsimit,ajo i bën kërkesën e shumëpritur

Kryeministri Edi Rama vijon teknikën e tij të përditshme, duke telefonuar kandidatët për deputetë në zona të ndryshme të Shqipërisë, për t’i pyetur lidhur...

Rama në telefonatë me Edona Bilalin : Shoqe si je?

Kryeministri Edi Rama ka realizuar një tjetër bisedë telefonike, kësaj radhe me Edona Bilali që kryeson listën në Shkodër. Rama e ka pyetur se si...

A duhen vërtet 60 sekonda për gjurmimin e një telefonate?

Procesi për gjurmimin e një telefonate nuk është aq i lehtë sa mendoni. Në të kaluarën, përgjimi i thirrjeve ishte një proces gjithëpërfshirës. Pa...

“E di që do të vdes”: Telefonata e fundit para intubimit e emigrantit me bashkëshorten që priste të lindte

  Pandemia na ka bërë dëshmitarë të mijëra historive të dhimbshme gjatë komunikimit mes atyre që shtrohen në spitale dhe familjarëve të tyre. Një e tillë...

Latest news

- Advertisement -spot_img