- Advertisement -spot_img

TAG

thika

Ngjarje e rëndë në Turqi! Pas sherrit me thika, humb jetën 19-vjeçari shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Zeytinburnu të Turqisë, ku një shqiptar i identifikuar si shtetasi Serxhio Sharra, 19 vjeç,...

Sherr me thika mes shqiptarësh në Greqi, njëri përfundon në spital në Selanik

Një sherr që nisi për motive banale ka përfunduar në përdorimin e armëve të ftohta (thikë) mbrëmjen e kaluar mes dy shqiptarëve në Greqi. Mediat...

Përleshje me thika mes adoleshentëve në Elbasan, plagoset 15 vjeçari. Dërgohet me urgjencë në spital (EMRI)

Një sherr me thika mes adoleshentëve ka përfunduar me një 15 vjeçar të plagosur. Sipas policisë i mituri Leonard Peqini ka marrë plagë në...

Përleshje me thika mes mes të rinjve, plagoset rëndë 14-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Birmingham, Britani, ku një “luftë” e ashpër me thikë ka shpërthyer mes të rinjve në një park...

Një tjetër debat mes të rinjve,14 vjeçari plagoset rëndë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Birmingham, Britani, ku një “luftë” e ashpër me thikë ka shpërthyer mes të rinjve në një park...

Dy persona sulmojnë një 34-vjeçar dhe e qëllojnë me thikë

Një 34-vjeçar ka mbetur i plagosur si pasojë e një sulmi me thikë në Yzberisht. Mësohet se i riu është qëlluar nga dy persona të...

Sherr me thika, plagoset një person

Një person është plagosur me thikë në Tiranë pas një sherri të çastit. Burimet zyrtare bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në zonën...

Latest news

- Advertisement -spot_img