- Advertisement -spot_img

TAG

top channel

Tea Trifoni plot surpriza, vjen si moderatore e këtij programi

Ditën e djeshme, u mësua se ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni, po niste një karrierë të re si moderatore në “Top Channel”. Ajo ishte parë...

Luana Vjollca i jep fund bashkëpunimit me Top Channel?

Sezoni i ardhshëm televiziv është fare pranë, por Luana nuk po shfaqet me ndonjë postim që mund të ngacmojë pak se edhe ajo ka...

Prokurori e paditi në SPAK, zbulohet padia ndaj Ben Blushit

“Ben Blushi në rolin e Drejtorit të Përgjithshëm, vijon të përdorë Top Channel për të sulmuar njerëz të drejtësisë. Pas sulmeve të njëpasnjëshme ndaj Prokurorit...

Gara për “Big Brother VIP”, kush mund ta prezantojë spektaklin e famshëm

“Big Brother VIP” do të fillojë së shpejti dhe ky lajm është tashmë i konfirmuar. Ditën e djeshme vetë televizioni “Top Channel”, zbuloi se...

Së shpejti nisin audicionet për banorët e shtëpisë. ‘Big Brother Vip’ vjen në Top Channel

Shtëpia më e famshme e Shqipërisë se shpejti do te rihapë dyert per banoret e saj. Por kete radhe ka një ndryshim, aspak te vogël…...

Exit Polli TCH:PS fiton Beratin, LSI kap 1 mandat

Top Channel ka bërë publike rezultatet e Exit Poll të realizuar nga Albanian Post për zgjedhjet e 25 prillit në vendin tonë. Në qarkun e...

Moderatorja shqiptare së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është në një pritje të ëmbël. Atë e shohim çdo javë në ekran, mirëpo askush nuk e ka vënë...

Dojna Mema rikthehet në Top Channel

Pas një pauze shumë të shkurtër, Dojna Mema është rikthyer sërish në "shtëpinë e saj" siç vetë moderatorja e konsideron televizionin Top Channel. Ajo do...

Flet për herë të parë Blerta Isufi/ “Besonim se motra mund të ringjallej sërish.”

Pas katër muajve të ngjarjes së rëndë të ndodhur në Tiranë ka folur për herë të parë Blerta Isufi, personi i vetëm i shpëtuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img