- Advertisement -spot_img

TAG

Trafikim

Trafikuan dy të miturat shqiptare, arrestohen dy persona

Prokuroria Themelore në Gjilan në bashkëpunim me Policinë e Kosovës, pas aplikimit të masave të fshehta të hetimit dhe vëzhgimit, sot ka ndaluar dy...

Përdhunoi ish-miss Kosovën, habit i akuzuari: Kryem marrëdhënie me dëshirë

Ish-Miss Kosova, Tuti Sejdiu deklaroi pak ditë më parë se është trafikuar në Serbi nga fqinji i saj në moshën 13 vjeçare. I akuzuari që...

Trafik ndërkombëtar droge nga liqeni i Pogradecit

Një i ri ka rënë në prangat e policisë së Pogradecit, pasi tentoi që të trafikonte drogë nëpërmjet kufirit liqenor. Ndërkohë në kërkim është...

Nga trafikimi i lëndëve narkotike tek dhuna, arrestohen 10 persona

Policia e Tiranës në 24 orët e fundit ka vënë në pranga 10 persona, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale, përfshirë trafikimin...

Arrestohet 26 vjeçari i shpallur në kërkim për trafikim emigrantësh të paligjshëm

Tepelenë Vijon puna për kapjen e personave të shpallur në kërkim. Kapet dhe vihet në pranga një shtetas i shpallur në kërkim për veprën penale “Dhënia...

Ktheu garazhin në dyqan kokaine, arrestohet 24-vjeçari shqiptar

Një 24-vjeçar shqiptar është vënë në prangat e policisë italiane për shkak se akuzohet për trafikim kokaine. Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, I riu...

Gjykata britanike merr vendimin për trafikantin shqiptar Agim Toska

Policia bastisi një shtëpi në Ashford Road ku gjeti kokainë me vlerë 75,000 £ nën dysheme dhe pesë kilogramë kanabis me vlerë rreth 50,000. Operacioni...

Operacioni ndërkombëtar, shkatërrohet organizata që trafikonte kokainë në Itali dhe Shqipëri

Policia e Shtetit ka njoftuar finalizimin e operacionit ndërkombëtar “NEIKEA” për goditjen e krimit të organizuar. Sipas policisë, ky operacion është zhvilluar në të...

Të shpallur në kërkim për trafik narkotikësh/ Në pranga tre persona

Të shpallur në kërkim nga Italia për trafik narkotikësh, në pranga tre persona. Policia e Shtetit Vijojnë operacionet për kapjen e personave në kërkim ndërkombëtar. Falë bashkëpunimit...

FOTO/ Miliarderi pedofil nuk përmban veten para vajzave të reja

Janë publikuar imazhe të reja tronditëse, që tregojnë se miliarderi pedofil, Jeffrey Epstein kishte akses të pakufizuar te vajzat e reja. “Daily Mail” ka publikuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img