- Advertisement -spot_img

TAG

transporti detar

Nga e hëna rihapet transporti detar. Por ja kush do të lejohet dhe kush nuk do të lejohet të hipë në traget

Nga e hëna rihapet transporti detar vetëm për pasagjerët e huaj dhe shqiptarë që punojnë në Itali! Për turistët dhe qytetarët e thjeshtë hapen...

Latest news

- Advertisement -spot_img