- Advertisement -spot_img

TAG

Ulsi Manja

Meta nuk u paraqit në Komisionin e Ligjeve/ Flet Ulsi Manja

  Është mbajtur ditën e sotme mbledhja e Komisionit të Ligjeve ku pritej të ishte i pranishëm edhe presidenti Meta, për të dhënë sqarime në...

Ulsi Manja/ “Bashkimi e dashuronte shumë muajin mars, ndoshta ishte rastësi që Zoti e mori pranë vetes”

  Kryetari i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja është shfaqur i prekur dhe i përlotur në homazhet në nder të deputetit socialist Bashkim Fino. Në...

Latest news

- Advertisement -spot_img