- Advertisement -spot_img

TAG

vdekje

Vdekja e 4-vjeçarit shqiptar në Torino, i gjithë qyteti në zi për vogëlushin

Funerali i Aron Tila, vogëlushit 4-vjeçar që vdiq në shembjen e ndërtesës në rrugën Bramafame, u mbajt sot në orën 11 në kishën Sant’Antonio...

Humb betejën me sëmundjen e rëndë ish-kreu i Kuvendit

Ish-kryetari i parlamentit të Kosovës Kolë Berisha ka ndërruar jetë ditën e sotme pasi prej kohësh vuante nga një sëmundje e rëndë. Lajmin e...

Modelja e njohur ndërron jetë gjatë operacionit plastik

Maria Lebedeva, modelja dhe njëkohësisht influencuese e rrjeteve sociale, ka humbur jetën në spital gjatë një operacioni plastik. 31 vjeçarja, kishte kërkuar procedurën e rinoplastikës,...

Ndërron jetë në moshën 38-vjeçare njeriu më i gjatë në SHBA

Vovkovinskiy, i cili ishte i gjatë 2.34.4 metra, ka vdekur në fundjavë në Rochester, Minnesota. Familja e tij tha se i linduri në Ukrainë vdiq...

Po tentonte ta pastronte, 65-vjeçari bie brenda në pus dhe ndërron jetë

Një 65-vjeçar me iniciale Q.H. ka rënë brenda një pusi në Kamëz dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Policia njofton se 65-vjeçari ka qenë...

Ngjarje makabre në Greqi/ I moshuari vdes në oborr, gjendet i masakruar nga…

Ngjarje horror në Greqi. Një 82-vjeçar ka ndërruar jetë në oborrin e banesës së tij në Xenies në komunën Andravida-Kyllini. Në momentin e mbërritjes në...

Dyshja e martuar e vajzave qëllohen për vdekje në kampin malor

Një çift i martuar janë qëlluar për vdekje në kampin malor ku po qëndronin në Utah, SHBA, disa ditë pasi u ishin ankuar miqve...

E keqtrajtuan dhe e lanë të vdekur në derën e spitalit, publikohet fotoja e 18-vjeçares

Mediat kosovare kanë publikuar fotot e vajzës 18-vjeçare, e cila u la e vdekur në dyert e spitalit të Ferizajt nga dy të rinj. Viktima...

Tragjike/ 20-vjeçarja humb betejën me Covid-19 (Emri+Foto)

Koronavirusi i ka marrë jetën një vajze 20-vjeçare me origjinë nga Tropoja, por me banim në Gjakovë. Lajmi është publikuar prej mediave kosovare, ku bëhet...

Identifikohen dy maqedonasit që u mbytën në plazhin e Spillesë (Emrat)

Mirko Micevski dhe Cvetko Mitanovski janë dy shtetasit nga Maqedonia e Veriut që u mbytën ditën e sotme në plazhin e Spillesë. Dy shtetasit në...

Latest news

- Advertisement -spot_img