- Advertisement -spot_img

TAG

Veshje

Duke filluar nga 8 dollarë, veshjet me çmime modeste të Kate dhe Meghan

Ju mund të mendoni se të gjitha rrobat që Kate Middleton dhe Meghan Markle veshin në mbrëmje gala, ngjarje bamirësie dhe darka zyrtare kushtojnë...

Bindën klientët se veshjet të mbronin nga Covid-19, firma e njohur gjobitet me 5 mln dollarë

Një firmë australiane veshjesh është gjobitur me 5 milionë dollarë pasi pretendonte se veshjet e saj parandalonin përhapjen e koronavirusit. Kompania Lorna Jane publikoi një...

Këshilla praktike për një garderobë jo të kushtueshme

Këshilla më e mirë kur vjen puna për modë? Blini rroba të reja dhe dashuroni sërish ato “të dala jashtë mode”.  Gjej mënyra të...

Kuptimi i logove të mëdha në veshjet e djemve dhe burrave

E keni menduar ndonjëherë çfarë do të thotë një logo e madhe në bluzën, kapuçin ose xhupin tuaj, përveç emrit të markës? Një hulumtim...

Ja si mund të zhdukni rrudhat në rrobat tuaja kur nuk keni hekur

E dimë sa shëmtuar duken një palë pantallona lino të rrudhosura. Aq më tepër kur jemi në plazh. Sa herë na ka ndodhur të...

Ja çfarë duhet të vishni nëse keni komplekse me gjatësinë tuaj

Vajzat duan të duken gjithnjë e më mirë me pamjen e tyre të jashtme, sidomos sa i përket gjatësisë. Shpesh ato e kanë kompleks...

Vjosa Osmani e veshur si heroinë,por kjo veshje ngjason me fustanin e dikujt tjetër

Presidetja e re e Kosovës, Vjosa Osmani tërhoqi vëmendje ditën e djeshme në ceremoninë zyrtare të marrjes së detyrës. Në këtë ceremoni, Vjosa u paraqit...

Ja arsyeja pse Alketa Vejsiu vishet me të bardha çdo hapje emisioni

Nuk e dimë nëse e keni vënë re ose jo, por moderatorja Alketa Vejsiu është shfaqur e veshur me të bardha sa herë ka nisur...

Zëvendës presidentja e parë grua në SHBA,Kamala Harris ngjall debat për veshjen e saj gjatë kohës që po pozonte për kopertinën “Vogue”

Kopertina e “Vogue” me në qendër zëvendës presidenten e parë grua në SHBA, Kamala Harris, ngjalli shumë debat. Një ndër arsyet ishte veshja e...

Latest news

- Advertisement -spot_img