- Advertisement -spot_img

TAG

virale

Trendi i “mjaltit të ngrirë” bën namin në TikTok, por kjo duhet të ndalojë menjëherë!

Trendi i radhës në TikTok është mjalti i ngrirë. Përdoruesit po mbushin shishet e ujit me mjaltë, shurup misri ose një përzierje të të dyjave (dhe...

I rraskapitur dhe me sytë që i mbyllen herë pas here, video-ja e Erdogan bëhet virale

Disa pamje të Erdogan, ku shihet në gjendje të lodhur fizike i pamundur të flasë dhe të mbajë sytë hapur, është shpërndarë masivisht në...

Thonj të bardhë apo të kaltër? Çfarë po kurdis TikTok këtë herë

Me siguri jeni hasur me trendin më të fundit në aplikacionin TikTok. Video të shumta po qarkullojnë duke u shoqëruar nga një kontekst tendencioz. Thonj...

(Video) Çudira në lartësi! Vajza heq papritur të brendshmet në avion dhe…

Me përfundimin e pandemisë duket se njerëzit kanë harruar si të sillen.Joevetëm në tokë, por edhe në ajër ndodhin çudira nga më të ndryshmet,...

Interneti po ‘çmendet’ pas tatuazheve të kraharorit të Chris Evans

Kanë qenë disa orë emocionuese për adhuruesit e Chris Evans, të cilët sapo u kujtuan se aktori ka  tatuazhe në gjoks. Të martën, 23...

Tre miqtë bëhen viral në rrjet me pamjen e tyre qesharake

Kjo pandemi na ka bërë të gjithëve paksa të çmendur, prandaj vendosëm të argëtohemi pak. Jeta ka të bëjë me argëtimin dhe të mos e...

Videoja e të riut për mrekullitë shqiptare nuk i shpëton as Zuckerberg/ Themeluesi i Facebook i dërgon mesazh të riut

Me siguri të gjithë e kemi parë videon e famshme me dorn nëpër të gjithë skajet e Shqipërisë, nga Vërmoshi në Konisplot. Epo videoja e...

Latest news

- Advertisement -spot_img