- Advertisement -spot_img

TAG

vrasje

E rëndë në Vlorë! Çmendet 15 vjeçarja: Kap thikën dhe ia drejton shoqes

Një e mitur në Vlorë ka kërcënuar ditën e sotme bashkëmoshataren e saj. Bëhet me dije se e mitura është vënë nën hetim nga policia....

Ja kush është personi qe u gjet i vdekur në Peqin (EMRI)

Është identifikuar 38-vjeçari që u gjet i vrarë me armë zjarri në Peqin. Burime për InfowebTv, bëjnë me dije se i vdekur ka mbetur...

Vrau veten dhe të dashurën 22-vjeçare, fqinjët tregojnë detaje shokuese për 41-vjeçarin

Një drejtor marketingu i gjetur i vetëvrarë së bashku me të dashurën e tij 22-vjeçare në një akt vrasje-vetëvrasjeje, kishte një seri të dashurash...

22-vjeçarja e suksesshme gjendet e vdekur në banesë pranë kufomës së një burri

Një drejtoreshë e suksesshme marketing-u ka vdekur në një vrasje-vetëvrasje të mistershme në Britani, pasi policia thotë se nuk po kërkon të dyshuar të...

Zbulohen detaje të reja nga vrasja e 18-vjeçares, u braktis në spital 24 orë pasi kishte vdekur

18 vjeçarja Marigona Osmani kishte vdekur 24 orë para se të dërgohej në spitalin e Ferizajt. Informacioni u dha nga Nazlie Balaj, këshilltare në Ministrinë...

Vrau pronarin në sy të vajzës 7-vjeçare, autori: Sillej dhunshëm

Një rumun ka vrarë pronarin e fermës ku ishte i punësuar në Greqi. Mediet greke raportojnë se skena e krimit ka ndodhur në prani të vajzës...

Vrasja makabre e 18-vjeçares në Ferizaj, shoku i autorit zbulon personin e dytë që do të vritej

Autori i vrasjes së 18-vjeçares në Ferizaj të Kosovës dhe shoku që bashkëpunoi në kryerjen e krimit janë vendosur pas hekurave. Familjarët e bashkëpunëtorit...

“Mos më vrit”, pas gjysmë ore debat, burri vret gruan në Greqi

Një person në Greqi ka vrarë gruan e tij pas një sherri në banesë që ka zgjatur të paktën gjysmë ore. Mediat greke bëjnë me dije...

Pasi fitoi lotarinë, vritet në rrethana misterioze 31-vjeçarja, bashkëshorti dhe vajza e saj

Një grua që disa muaj më parë fitoi 2 milionë dollarë në një llotari në Kaliforni, është gjetur e vdekur së bashku me bashkëshortin...

Burri ekzekuton drejtoreshën dy javë para garës së Formula 1, e gjeti me të dashurën dhe…

Drejtoresha e përgjithshme e cirkuitit belg, Natali Maije, është ekzekutuar me armë zjarri nga bashkëshorti i saj Franz Dubua. Ngjarja e rëndë raportohet të...

Latest news

- Advertisement -spot_img