Të shtëna me armë zjarri në qendër të qytetit

0

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Shkodrës.

Raportohet se forca të shumta policie kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Ende nuk ka informacione nëse ka të lënduar, ndërkohë në zonë është vendosur një perimetër sigurie.

Deri më tani nuk ka komunikatë zyrtare nga Policia e Shkodrës rreth shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu