Të shtëna pranë një shkolle fillore në Gjermani, 2 të plagosur

0

Dy persona janë plagosur dhe ndodhen në gjendje të rëndë nga të shtënat pranë një shkolle fillore në Bramse, Gjermani.

Dëshmitarët okularë të incidentit, i cili ndodhi rreth orës 07:30 thirrën policinë, ndërsa oficerët arrestuan autorin disa orë më vonë.

Siç ka theksuar gazeta gjermane Bild, nxënësit dhe mësuesit e shkollës nuk janë prekur nga incidenti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu