Të tjera detaje nga ngjarja e rëndë në kryeqytet/ Autorët qëlluan me armë jashtë lokalit dhe u larguan me makinë

0

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë në “Don Bosko”.

Burime për InfowebTv bëjn me dije se viktima dhe te plagosurit kane qene ne nje tavoline te lokalit, dyshohet se autoret i kane vezhguar e me pas kane qelluar nga jashte lokalit ne drejtim te tyre dhe jane larguar me makine. Karakteristikat e mjetit u jane dhene sherbimeve dhe po krihet zona

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu