Tragjike/ Ishte duke punuar tokën, përmbyset traktori, vdes 45-vjeçari

0

Ngjarje tragjike në një fshat të Dimalit. Traktori zë poshtë një 45-vjeçar ndërsa ai ishte duke punuar tokën.

Policia informon se ‘rreth orës 18:40, shtetasi R.D., 45 vjeç, në fshatin Sheq, Dimal, duke punuar tokën me mjet buqësor (traktor), dyshohet se aksidentalisht mjeti buqësor është përmbysur dhe e ka zënë poshtë. Për pasojë 45-vjeçari ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes’.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu