Tragjike në Elbasan. 31 vjeçari hidhet nga kati i katërt dhe ndërron jetë. Njoftimi i policisë

0

Ngjarje tragjike në orët e para të mëngjesit në Elbasan. Një 31 vjeçar është hedhur nga kati i katërt i pallatit ku banon dhe megjithëse është nisur menjëherë për në spiutal, ka ndërruar jetë.
Ja njoftimi i policisë:

Elbasan/Informacion paraprak

Në lagjen “Beqir Dardha”, Elbasan, shtetasi U.Xh., 31 vjeç, është hedhur nga ballkoni i banesë së tij nga kati i katërt i një pallati dhe rrugës për në spital ka ndëruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu