Tre emra të rinj futen të martën në Big Brother VIP, ndër ta edhe moderatorja e RTK-së Egzona Rafuna

0

Spektakli i shumë shikuar Big Brother VIP, u ka kumtuar tashmë banorëve lajmin për shtyerjen e natës finale deri më 18 shkurt.

Me premtimin për 10 mijë euro të ndara për secilin finalist, banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, duket se i kanë thënë “Po” kësaj oferte për shtyrjen e programit.

E duke qenë se spektakli po zgjatet, tre banorë të rinj do të futen të martën për t’u bërë pjesë e aventurës së madhe.

Media ka arritur të mësojë ekskluzivisht nga burime të sigurta pranë spektaklit se në shtëpi do të futen një moderatore, një model dhe një kampion tenisi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu