U aksidentuan? Donald Veshaj: Ishte vëllai i vogël, ne jemi mirë

0

Në emisionin që drejtojnë vetë, Donaldi tha se nuk u aksidentuan ata, por vëllai i tyre i vogël.

TIRANË- Romeo dhe Donald Veshaj kanë thyer heshtjen në lidhje me aksidentin që u përfshinë disa ditë më parë. Në emisionin që drejtojnë vetë, Donaldi tha se nuk u aksidentuan ata, por vëllai i tyre i vogël.

“Vëllai i vogël u rrëzua me motor dhe falë Zotit është mirë. E morën të gjithë dhe thanë se kam probleme unë me Romeon. Na shkruan shumë njerëz se u bënë merak dhe u interesuan, por jo jemi mirë,” tha ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu