U gjet i pa jetë në rrugë, 20-vjeçari dyshohet të ketë rënë nga kati i tretë

0

NJë ngajrje e rëndë u shënua mëngjesin e sotëm në Durrës. Një 20-vjeçar sirian u gjet i pajetë, në anë të rrugës tek ish- hotel Vollga.

Së fundmi mësohet se i riu dyshohet të ketë rënë nga kati i tretë.

Trupit të pajetë të sirianit po i bëhet një ekpertizë mjeko- ligjore por nuk ka shenja dhune.

Kujtojmë se një grup sirianësh janë bllokuar në Durrës për shkak të karantinës dhe si synim kanë largimin nëpërmjet Malit të Zi drejt Gjermanisë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu