Український підприємець у сферах IT

0

Де Продавати Українським Підприємцям? Вихід На Міжнародні Ринки Для Українського Бізнесу

CEO компанії Alcor Дмитро Овчаренко вважає, що співпраця з ФОП – це єдина бізнес-модель, яка підходить для креативних професій в Україні. Він нагадує, що в Україні використовується КЗпП (Кодекс законів про працю), затверджений ще в 1971 році. Туди постійно вносяться зміни, але в своїй основі він не відповідає умовам співпраці з людьми в XXI столітті. Поряд із переліченими вище змінами було прийнято законопроєкт № 5376, який вводить в дію правила оподаткування резидентів “Дія Сіті”. Він містить схему, завдяки якій в Україні може бути створено один із найкращих IT-хабів на теренах Східної та Центральної Європи.

На ці питання відповідали експерти волонтерського проекту UA business.global. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди “ukrinform.ua”. Матеріали з позначкою «Реклама» та «PR», а також матеріали в блоці «Релізи» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.

До прикладу, за інформацією djinni.co, побажання Senior Java Developer’ів в Україні  — 6—8К USD. У Польщі картина схожа — 6—7,5К USD, проте більшість open supply ресурсів надають аналітику саме за бюджетом опублікованих вакансій, а не бажанням кандидатів. Sigma Software University – освітня платформа, створена міжнародною ІТ-консалтинговою компанією Sigma Software, для обміну знаннями та розвитку ІТ спільноти в Україні та світі.

Змінити групу або системи оподаткування Ви можете тільки з нового кварталу, подавши відповідну заяву. Редакція не несе відповідальності за факти та оціночні судження, оприлюднені у рекламних матеріалах. Згідно з українським законодавством відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Матеріали з плашкою СПЕЦПРОЄКТ та ЗА ПІДТРИМКИ також є рекламними, проте редакція бере участь у підготовці цього контенту і поділяє думки, висловлені у цих матеріалах. Матеріали з плашкою PROMOTED та НОВИНИ КОМПАНІЙ є рекламними та публікуються на правах реклами.

Ще один важливий момент в тому, що в Україні та за кордоном відрізняється культура ведення бізнесу. У нас дуже розвинена культура емпатії, бізнес стає все більше соціально-відповідальним — це важливі складові ділової культури в Україні, які варто відзначити. Домогтися Український підприємець у сферах IT розповів про космічний бізнес низької вартості дозволяє дешевша робоча сила (хоча в деяких компаніях зарплати розробників вже підтягуються до світового рівня), а також оптимізація оподаткування через ФОП. Що стосується ФОП, то найчастіше айтішники працюють на третій групі єдиного податку.

Для 3-ї групи штраф складе 10% від суми боргу, якщо термін затримки оплати до 30 днів включно і 20% – якщо понад 30-ти днів. Ще один відносно поширений варіант – це відкриття в українському банку валютної картки для витрат на відрядження. Подібні картки деякі банки почали пропонувати із червня 2022-го. Власники карток можуть розраховуватися за товари або послуги через Apple і Google Pay, а також знімати готівку прямо з рахунку ФОП за вигідним курсом, ніж при продажу банку. Однак така схема працює тільки для тих, хто перебуває за кордоном, та з певними обмеженнями. Зокрема, може бути встановлений ліміт на зняття одного разу в межах one hundred євро.

Комп’ютерна школа Hillel — одна з найбільших IT-шкіл в Україні. Одним із ключових показників нашої роботи є відсоток працевлаштованих студентів. Для того, щоб цей показник був максимально високим, до викладацького складу ми запрошуємо лише практикуючих спеціалістів рівня Senior із кращих IT-компаній.

Водночас якщо структура бізнесу враховує локальну специфіку та вимоги законодавства, ця податкова система зручна та зрозуміла. SoftServeСьогодні Польща перенасичена замовленнями, і це видно за ІТ-ринком і кількістю фахівців. Однак починає набирати оберти й протилежна тенденція — деякі розробники цінують невеликі компанії зі стартап-атмосферою, які також можуть надати індивідуальні переваги для фахівців.

Sigma SoftwareЗа нашими спостереженнями, поляки більш звичні до співпраці з продуктовими компаніями. Проте наразі все більше українських, в тому числі сервісних компаній, заходять на цей ринок. Міжнародні компанії також все більше шукають спеціалістів у Польщі, а отже конкуренція висока і тільки зростатиме. EPAM ІТ-ринок Польщі насичений як місцевими, так і іноземними компаніями. Як і в Україні, тут зростають і сервісний, і продуктовий напрями, з’являється велика кількість нових стартапів.

«Ми бачимо кількість показів, скільки разів його відкрили, скільки разів користувач щось знімав із цим фільтром і, зокрема, скільки разів поділився в себе у сторіз», — додає підприємець. Також доступна розбивка даних за статтю, географією та віком. Сьогодні українці перебувають в унікальній ситуації, коли стартувати і розвивати бізнес за кордоном простіше, ніж звичайно.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu