Vajza bjonde që “torturoi” David Beckham dhe që e futi në sherr me Victorian, ja momenti epik

0

Fotot e mëposhtme, që janë realizuar disa vite më parë, tregojnë një prej momenteve më të sikletshme të David Beckham.

Legjenda angleze e futbollit, nuk i ka rezistuar një vajze bjonde që ndodhej para tij dhe kjo ka shkaktuar zemërimin e bashkëshortes së tij, Victorias.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here