Vajza e Alketa Vejsiut ‘rrëfehet’ për herë të parë, tregon këshillat që i jep moderatorja dhe planet për të ardhmen

0

Nicol u shndërrua menjëherë në një nga më të ndjekurat dhe më të komentuarat jo vetëm për pamjen e saj të jashtme por dhe për faktin se mamaja e saj e kishte mbajtur gjithmonë larg syrit të publikut dhe nuk dinim asnjë detaj për të.

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu e ka mbajtur gjithmonë sekret jetën e saj private dhe fëmijët dhe publiku dinte shumë pak për ta deri para pak kohësh kur vajza e saj Nicol Nelo vendosi të hapë një llogari në instagram.

Nicol u shndërrua menjëherë në një nga më të ndjekurat dhe më të komentuarat jo vetëm për pamjen e saj të jashtme por dhe për faktin se mamaja e saj e kishte mbajtur gjithmonë larg syrit të publikut dhe nuk dinim asnjë detaj për të.

Së fundmi ajo ka a zhvilluar edhe bisedën e saj të parë me miqtë e saj virtualë në rrjetin social. ku iu është përgjigjur petjeve të shumta që ashtu siç mund të kuptohet shumica e pyetjeve kishin të bënin me mamanë e saj.

Ndryshe nga mamaja e saj, ajo tregoi se nuk i pëlqen televizioni, megjithatë një e përbashkët mes tyre duket se është biznesi. Në intervistën e saj me ndjekësit, Nikol zbuloi këshillat dhe kritikat që ka marrë nga moderatorja dhe qëllimet që ka për të ardhmen. Ajo tregon se nuk e ka problem se është vajza e një personi publik dhe që është në qëndër të vëmendjes teksa iu përgjigj pyetjes së një ndjekësi që e pyet nëse ndikon tek ajo fakti që është vajza e një përsoni të njohur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu