Vetëvritet me armë zjarri 40 vjeçari në Tiranë

0

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Një 40 vjeçar është gjetur i vdekur në banesë dhe sipas dyshimeve të para, ka vrarë veten me armë zjarri.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Don Bosko” në kryeqytet.

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu