(VIDEO) Aksident i rëndë tek rrethrrotullimi i TEG, plagoset një person

0

Dy makina janë përfshirë në një aksident të rëndë në rrethrrotullimin pranë qendrës tregtare TEG.

Në aksident janë përfshirë dy makina të tipit “Mercedes Benz” dhe një kamion.

Gazetarja e Infoweb Media raporton se drejtuesi i makines tip ‘Benz’ është plagosur dhe është nisur menjëherë në spital për të marë mjekimet e duhura.

Persona të shumtë janë mbledhur përreth automjeteve të aksidentuara.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendgjarje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu