Vodhi 75 mijë euro në një banesë, arrestohet e dyshuara

0

Ndalohet nga uniformat blu shtetesja O. Sh,banuese në Përmet, në bashkëpunim me shtetasin në kërkim P.P i kanë vjedhur në banesë 75.000 Euro shtetasit K .P si dhe u sekuestruan në cilësinë e provës materiale 27.000 Euro. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Përmet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here