Vogëlushi 18 muajsh ra në pusetë, shihni reagimin e nënës (VIDEO)

0

Një nënë e tmerruar ka shpëtuar heroikisht djalin e saj 18 muajsh, i cili ra brendas një pusete 5 metrash të thellë.

Amy Blyth, 23, ishte duke shëtitur me djalin e saj, Theo Prior, kur ai u zhduk përmes pusetës që u zu përsëri nga kapaku.

Pamjet, të kapura nga kamerat në një shtëpi fqinje, treguan momentin kur gruaja u hodh me shpejtësi u hodh në kanal për të shpëtuar fëmijën. Për fat, ajo ishte në gjendje ta kapte dhe ta nxirrte jashtë por rrobat e tij mbetën të mbuluara me ujërat e zeza.

Duke përshkruar momentin e ‘filmit horror’, Blyth tha: “Mendimi im i parë ishte “O Zot, ai ka vdekur”.

Incidenti ndodhi në një trotuar publik dhe Southern Water që atëherë i ka kërkuar falje familjes dhe tha se ata ‘po e marrin çështjen shumë seriozisht’.

https://www.dailymail.co.uk/video/uknews/video-2693043/Video-CCTV-captures-heroic-moment-mother-dives-sewer-drain-save-kid.html

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu