“Vrasësi i 22-vjeçares nga Kenia fshihet në qeveri”, Berisha: Manja është kriminel elektoral, deklaroi se ndjehet krenar…

0

Ish kryeministri Edi Rama në një deklaratë për gazetarët ka thënë se vrasësit e 22-vjeçares nga Kenia ndodhen në qeveri.

Ndërkohë ai vijoi me akzuat ndaj ministrit të Drejtësisë Ulsi Manja, duke e quajtur këtë të fundit një kriminel elektoral.

Berisha: Vrasja e 22 vjeçares nga Kenia, shpirti i saj kërkon drejtësi, vrasësi i saj fshihet në qeveri. Nuk dhanë asnjë përgjigje.

Ulsi Manja krimineli elektoral u ngrit dhe deklaroi se ndjehet krenar. Kurrë ndonjëherë parlamenti nuk ka qenë ndonjëherë në këtë shkallë të inkriminimit. McGonigal ka qenë ndërmjetës i tre fushavce, e morët vesh se si i kanë përzier aksionet Edi Rama me McGonigal dhe këtë e deklaron ish presidenti i Dhomës Amerikane të tregtisë që kanë qenë këtu në atë kohë. Po dalin të dhëna që e fundosin Edi Ramën në mënyrë përfundimtare.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu