Vrasje me armë zjarri/ Autori ekzekuton me armë zjarri në banesë 50-vjeçarin

0

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mesditë në lagjen “Skenderbeg” në Shkodër.

Autori është futur në pallat, ka hyrë në shtëpinë e shtetasit P.V dhe ka qëlluar disa herë me armë zjarri duke e lënë të vdekur në vend.

Viktima është identifikuar si Petrit Vuksani rreth 50 vjeç, i cili prej një muaji ishte kthyer nga Anglia.

Në përditësim…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu