Vrítet nga persona të veshur si pòlicë biznemenia, objektiv ishte i shoqi që mbeti i plágosur

0

Ditën e sotme Zakynthos në Greqi është trònditur nga një ngjarje trágjike pasi është ekzèkutuar me ármë një biznesmene e identifikuar nga mediat vendase si Christina Kloutsinioti.

Kloutsinioti e cila shoqërohej nga bashkëshorti i saj që ka mbetur edhe ai i plágosur, është qèlluar me ármë zjárri nga dy persona të veshur si pòlicë.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të banesës së çiftit në Zakynthos, ku ata po udhëtonin me motor. Afër tyre kanë kaluar dhe autorët, të cilët kanë qenë në motor e të veshur si pòlicë. Autoritetet greke dyshojnë se objektivi ishte bashkëshorti i saj.

Pòlicia po vijon ende hetimet për të bërë zbardhjen e plotë të ngjarjes ndërkohë që forcat e rendit janë në kërkim të autorëve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu