Zarf i zi në Big Brother/ Luizi i drejtohet Kiarës: Ia dole! Ajo qan

0

Një zarf i zi ka ardhur në shtëpinë e Big Brother. Menjëherë banorëve u ka shkuar mendja se zarfi ka të bëjë me Luizin, pas veprimit që ai bëri dje ndaj Kiarës duke shkaktuar tension.

“Ia dole”, i tha Luizi Kiarës teksa ndodheshin në dhomën e grimit. “Për ça ia doli?”, e pyeti Olta Luizin ndërsa ky i fundit i tha se e di ai dhe Kiara.

Kiara nisi të qajë dhe u mbyll në tualet. Luizi shkoi ta qetësonte dhe i tha se me sjelljen e saj po i prish punë vetes dhe marrëdhënies së tyre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu