Ballina SHOW BIZ Zbulohen skenat e hequra të filmit “5 herë jo” / Ndër to...

Zbulohen skenat e hequra të filmit “5 herë jo” / Ndër to edhe e këngëtares së njohur

0

Në mbrëmjen e 12 dhjetorit u mbajt premiera e filmit të shumëpritur, “5 herë jo”, me protagonist ciftin Donald-Bora.

Mbrëmjes speciale iu bashkuan kolegë dhe miq të ciftit, por edhe shumë personazhe të njohur.

Filmi u realizua me sukses dhe që në natën e parë arriti të thyente rekord në kinematë shqiptare, duke u shpallur filmi me më shumë bileta të shitura brenda një dite, duke ia kaluar kështu edhe filmit “Në kuadër të dashurisë”, pjesë e të cilit ishte Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari.

Mirëpo nga ky film i suksesshëm janë jo pak skena, për të cilat na ka bërë me dije Donald Veshaj pak më parë.

Ai ka postuar disa foto dhe video nga xhirimet e filmit, ku tregon skenat që janë fshirë nga filmi, mes tyre edhe një moment ku shfaqet këngëtarja e njohur, Semi Jaupi.

“Semi Jaupaj është tek kjo skenë që është heq edhe unë dua që ju ta shikoni sepse është shumë e bukur”, shkruan Donaldi.

“Skena qe eshte heq nga filmi”, shkruan Donaldi. në një tjetër postim.

“Një tjetër skenë që është hequr nga filmi”, vazhdon ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu