Zhvillimet në PD, zëvendës ambasadori amerikan sot në selinë blu

0

Zv.ambasadori amerikan Demian Smith do të mbërrijë sot në orën 13:00 në selinë blu.

Burime bëjnë me dije se ai do të zhvillojë një takm me kreun e partisë Demokratike Lulzim Basha.

Kujtojmë se sot grupi i rithemelimit të PD dhe FRPD u përballën me dyert e mbyllura të godinës dhe nuk mundën të zhvillojnë dot mbledhjet e organizuara, ku do të flitej dhe për protestën e 8 janarit.

Të rinjtë demokratë ia bënë të qartë Bashës se protesta e së shtunës do të zhvillohet dhe se ky akt i tij është uzurpues dhe i turpshëm.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu