Zjarr në një banesë në Elbasan. Ndërhyjnë zjarrfikësit dhe largojnë bombulën e gazit

0

Zjarr në një banesë në Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur në një banesë në lagjen “Skënderbej”.

Flakët kanë shkrumbuar tërësisht objektin ndërsa fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Zjarri dyshohet të ketë rënë për shkak të një shkëndije elektrike dhe fatmirësisht nuk ka shpërthyer bombola e gazit e cila është çmontuar nga ekipi zjarrfikës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu