12 persona shkrumbohen nga zjarri në një bar karaoke në Vietnam

0

Në një zjarr që shpërtheu një natë më parë në një bar karaoke në një vend pranë qytetit Ho Chi Minh në jug të Vietnamit, 12 persona vdiqën dhe 11 u plagosën, njoftuan zyrtarët lokalë.

“Ekipet e shpëtimit janë në vendngjarje në kërkim të viktimave”, tha një zyrtar lokal i paidentifikuar.

Sipas tij, ende nuk dihen shkaqet e zjarrit dhe janë hapur hetimet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu