31-vjeçari shqiptar i vjedh grekut 240 litra karburant. E kap policia, ia kthen sërish pronarit

0

Sipas mediave greke, i riu shqiptar u kap duke vjedhur nga biznesi 12 kontejnerë të vegjël me 240 litra lëndë djegëse të lëngshme, me vlerë totale 450 euro.
Një 31-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke pasi është kapur duke vjedhur 240 litra lëndë djegëse nga pika e karburantit, ku punonte.

Sipas mediave greke, i riu shqiptar u kap duke vjedhur nga biznesi 12 kontejnerë të vegjël me 240 litra lëndë djegëse të lëngshme, me vlerë totale 450 euro.

Në automjetin e tij u gjendwn kontejnerët, të cilat i janë konfiskuar dhe i janë dhënë pronarit të biznesit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu