A ka ende ndjenja për Amosin? Dea Mishel sqaron njëherë e mirë të vërtetën e marrëdhënies së tyre

0

Kimia mes Dea Mishel dhe Amos Zaharia është komentuar shumë në mediat sociale pasi ata iu bashkuan “Big Brother VIP”. Por, a ka mundësi që mes tyre të ndodhë diçka më shumë se ndenjat që shfaqën gjatë BBV?

Finalistja e Big Brother Albania Vip, ka folur për herë të parë pas daljes nga shtëpia, për marrëdhënien që kishte me aktorin Amos Zaharia gjatë qëndrimit në BBVA.

E ftuar sonte në “Më lër të flas”, finalistja e “BBV” shpjegoi se nuk ka pëlqim për të, madje nuk ruan as miqësi.

Pjesë nga biseda:

Donaldi: Nuk ke më kontakte, miqësi

Dea Mishel: Jo pra. Nuk është se kisha turp brenda dhe prita

Donaldi: Po pse, ai djali i mirë është…

Dea Mishel: Po, shumë djalë i mirë është. E vlerësoj shumë.

Dea Mishel: Mos u mërzit

Donaldi: Po çfarë do më? Ai djalë king është, nga familje e mirë vjen

Dea Mishel: Po, të gjitha i ka. Nuk i mungon asgjë.

Donaldi: Ka lidhje me mbretër. Është vëllai i princeshës

Dea Mishel: Një shok shumë i mirë…

Donaldi: Dakord

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu