Abuzim me tenderat në televizionin publik, kush janë 3 punonjësit e RTSH të arrestuar nga SPAK

0

Julian Tapia, Ervin Muraj dhe Alban Maraveci janë 3 punonjësit e RTSH të arrestuar me urdhër të SPAk për shkelje në tendera.

Vijon…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here