Agravon debati mes Eglës dhe Ledjonës: “Mos ma hidh batanijen mua në fytyrë, e poshtër”

0

Ka agravuar në ofendime dhe tensione debati mes Eglës dhe Ledjonës, teksa kjo e fundit në një moment i ka tërhequr batanijen.

Të dyja banoret e Big Brother VIP nuk kanë kursyer aspak ofendimet, të cilat e rënduan më tepër situatën.

Egla: E degjenerume. M’u zhduk, je zero me xhufkë. Ti je një budallaqe.

Ledjona: E degjeneruar je ti. Ke treguar çdo fytyrë tënden.

Egla: Unë nuk merrem më me ty, ma shpif.

Ledjona: Mos ma hidh mua ashtu. Këtë mua jo në fytyrë, o femër e poshtër.

Egla: Ai gjesti është dhunë. Ti je e pafytyrë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu