Prsidenti Begaj nderohet me titullin “Qytetar nderi” i bashkisë Vau i Dejës

0

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, zoti Bajram Begaj, ka pranuar titullin “Qytetar Nderi” nga bashkia e Vau Dejes, si një njohje për punën dhe kontributin e tij si intelektual.

Në ceremoninë e organizuar në Vau Dejës, ishin të pranishëm edhe prefektja, zonja Majlinda Angoni, kryetari i qarkut Edmond Ndou, deputetë dhe zyrtarë.

Zoti Begaj shprehu falënderimin e tij për këtë vlerësim ndaj këshillit të bashkisë së Vau Dejës dhe kryetarit te bashkisë, zotit Shkreli.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu