Aksi i “vdekejs”, Golfi bëhet copash. Plagoset një person

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së martës në aksin Mamurras-Thumanë. Për pasojë, i plagosur ka mbetur drejtuesi i një prej automjeteve.

Ngjarja ka ndodhur prane Thumanes ndersa i plagosuri eshte derguar per mjekim ne spitalin e Traumes.

Ne vendngjarje ka shkuar policia dhe grupi hetimor per te percaktuar shkaqet e aksidentit. Nderkohe qe aksi rrugor eshte bllokuar nga aksidenti.
Gjatë ditëve të fundit në këtë aks rrugor kanë ndodhur disa aksidente fatale me pasoja shumë të rënda për qytetarët

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here