Aksident në aksin Pogradec-Lin, përmbyset makina, lëndohet drejtuesi i mjetit

0

POGRADEC– Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Pogradec-Lin, ku një makinë ka përfunduar e përmbysur në anë të rrugës. Raportohet se drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe si pasojë makina është aksidentuar.

Shoferi nuk ka pësuar dëmtime të mëdha, por vetëm disa gërvishtje të lehta.

Policia po heton rrethanat e aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu