Aksident në qendër të Elbasanit, lëndohet një fëmijë dhe i ati

0

Një aksident ka ndodhur në qendër të Elbasanit, pranë stadiumit. Gazetari Aldo Kozarja raporton se të lënduar kanë mbetur dy këmbësorë. Bëhet fjalë për një të mitur dhe për babain e tij të cilët kanë qenë duke ecur.

E lënduar ka mbetur edhe një grua që ishte pasagjere në mjetin tip Volkswagen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here