Aksident në qendër të Elbasanit. Makina përplaset me shtyllën, tre të plagosur

0

Një aksident është regjistruar në orët e vona të natës në qendër të Elbasanit.

Një shofer ka humbur kontrollin dhe është përplasur me shtyllën.

Si pasojë e përplasjes janë lënduar tre persona, të cilët ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ka shkuar policia që ka kryer veprimet proceduriale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here