Aksident në “Rrugën e Arbrit”, fadroma del nga rruga dhe përfundon në një baxho qumështi, lëndohet drejtuesi

0

Tjetër aksiden ka ndodhur në “Rrugën e Arbrit”. Një iautomjet tip fadromë ka dalë nga nga rruga duke përfunduar në një baxho qumështi.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Murriz, ku ndodhet dhe aksi problematik i kësaj rruge, i kthyer në një burim të shpeshtë aksidentesh.

Bëhet me dije se është lenduar shoferi i fadromës dhe për dëme të shumta materiale.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, teksa po punohet për largimin e mjeteve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu